Повістки у Кременчуці видають і містянам, і ВПО: для чого це роблять

377 0
Повістки у Кременчуці видають і містянам, і ВПО: для чого це роблять

До журналістів Кременчука надходить багато дзвінків та повідомлень з проханням з’ясувати ситуацію щодо роздавання повісток у громадських місцях. За роз’ясненнями представники медіа звернулися до начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Олега Лєдніка.

Сьогодні під час брифінгу він відповів, що повістки, які роздають у супермаркетах, торговельних центрах та в інших місцях масового скупчення людей, видаються з метою уточнення даних про військовозобов'язаних, які стоять на обліку у Кременчуцькому територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Також їх видають внутрішньо переміщеним особам, які стоять на обліку у ТЦК та СП в інших районах та областях, але приїхали до нас. Наостанок, такі повістки видаються у зв’язку з необхідністю зареєструвати ВПО, які в законний спосіб не стали на облік у військкоматах та соціальних службах.

Лєднік зазначив, що повістки вручаються відповідно до норм чинного законодавства у місцях, в яких це не заборонено. Це роблять військові у супроводі поліції.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация