Пройшов Попасну, двічі Авдіївку та Чугуїв: у Кременчуці попрощалися з молодшим сержантом Андрієм Соколовим

162 0
Пройшов Попасну, двічі Авдіївку та Чугуїв: у Кременчуці попрощалися з молодшим сержантом Андрієм Соколовим

Другого лютого у Кременчуці провели в останню путь 43-річного молодшого сержанта Андрія Соколова, який загинув під час ворожого мінометного обстрілу.

Андрій родом з Мирнограда Донецької області, до вторгнення росіян на території України працював там у шахтах. Проте у 2014 році йому довелося покинути рідне місто – Андрій разом з родиною переїхав до Кременчука.

«Це мої сусіди по дому», - каже військовий з позивним «Художник».

Після переїзду Андрій одразу прийшов до Кременчуцького ТЦК та СП та «пішов захищати Батьківщину», розповідає Художник. З 2014 року військовий брав участь в АТО/ООС. Нетривалий час він попрацював на одному з кременчуцьких підприємств, але з початку повномасштабного вторгнення знову відправився на фронт.

«Дуже тепло про нього відгукуються, що він був класним спеціалістом по своєму профілю, командир, хоч і суворий, але такий, що міг прийти на поміч своїм товаришам», - зазначає Художник.

За словами військовослужбовця, коли йдучи на фронт, Андрій сказав: «Я йду захищати своїх дівчат – дружину і своїх маленьких доньок».

Військовий з позивним «Пірат» познайомився з Андрієм у 2019 році – разом вони двічі пройшли Авдіївку, Попасну у Луганській області. Після повномасштабного вторгнення їх розділили на різні напрямки, але вже у квітні минулого року вони знову воювали пліч-о-пліч.

«Він дуже добра людина, чуйна, нікому і ніколи не відмовляв навіть чужим людям. Він допомагав, старався все робити що у роботі, що так. Він був хорошим спеціалістом в електротехніці:

– Андрій, треба зробити.

– Зробимо!

Просто, спокійно, був спокійним. Ні з ким не конфліктував», - розповідає Пірат.

Андрій зарекомендував себе, як гарного та обачного воїна – він пережив ворожі авіабомбардування, вижив у Чугуєві та Харкові, але «ангел-охоронець на той момент був відсутнім». Молодший сержант загинув під час ворожого мінометного обстрілу біля населеного пункту Першотравневе у Харківській області.

У Андрія залишились дружина та доньки. Поховали чоловіка на Алеї Слави на Свіштовському кладовищі.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация