"АЗОВ" засуджує вандалізм проти "Сбербанку", але за те, щоб сам банк припинив свою роботу в Кременчуці

1 246 0
"АЗОВ" засуджує вандалізм проти "Сбербанку", але за те, щоб сам банк припинив свою роботу в Кременчуці

Кременчуцькі представники Цивільного корпусу "АЗОВ" у своєму коментарі вказують на те, що в разі окупації нашого міста російськими військами Кременчуцька філія ПАТ "Сбербанк", власником якого є російський "Сбербанк Росії", стане економічним інструментом підтримки окупаційної влади та військових.

Читайте також: В Кременчуці російському "Сбербанку" знову дісталось: облили фарбою та побили вікна. ФОТОрепортаж

Саму ж учорашню подію, яка сталася вночі, активісти коментують так.

 

 

"Даний акт є вандалізмом і таким, що заслуговує покарання та засудження, оскільки псування майна є не найкращий метод боротьби з біснесом країни-окупанта в Кременчуці. 

Цивільний корпус «АЗОВ» проти такого методу, підтвердженням чого 15 липня стали наші дії, коли ми жодним чином не зіпсували майна банку, використовуючи лише харчовий желатин (замість фарби) та наліпки, котрі легко видаляються", - так азовці прокоментували вчорашні події.

Разом з тим, на думку представників Цивільного корпусу "АЗОВ", розміщення в нашому місті такої фінансової установи, як російський «Сбербанк», є неприпустимим під час фактичної війни на Сході, котру проти України розв’язала Росія. 

Дану тезу вони не вважають популістською, виходячи з наступного.

1. Кременчуцьке відділення є філією українського ПАТ «Сбербанк», власником якого є російське ПАТ «Сбербанк Росії». 

2. Це означає, що увесь прибуток від бізнесу в Україні (за вирахуванням податків до Державного бюджету України) йде російському товариству. 

3. У свою чергу дане російське ПАТ «Сбербанк Росії» разом з Банком Росії безпосередньо обслуговує рахунки військових частин Міністерства оборони (нападу) Російської Федерації, військовослужбовці якої вбивають українських солдатів. Беззаперечно доведено ресурсом InformNapalm. 

4. Слід знати, що російські війська нещодавно проходили перевірку повної бойової готовності, а особливо це стосувалось фінансового забезпечення військовиків

Щоб не вдаватися в подробиці, відмічається, що дані дії російської армії були направлені на фактичну підготовку до функціонування на території іншої держави (всі зрозуміли, якої). 

5. Під час довгострокової окупації певних територій, а це може бути й Кременчук (росіяни тренували наведення понтонних переправ на річці Дон, яка за своїми характеристиками нагадує Дніпро), має бути введено в обіг російський рубль. 

6. Немає ніякого сумніву в тому, що на території Кременчука єдиною установою, яка розпочне повноцінну циркуляцію російського рубля, буде саме Кременчуцька філія ПАТ «Сбербанк». 

Такі обставини, як вказують у  Цивільному корпсуі "АЗОВ",  уже є питанням національної безпеки. 

"За таких обставин ми можемо казати, що наявність у Кременчуці такої фінустанови як «Сбербанк», уже є тим фактором, який сприяє та може ще більше економічно сприяти російському окупанту. 

Власники приміщень, які здають «Сбербанку» в оренду приміщення в центрі Кременчука, мають глибоко про це замислитись та відійти від по суті колаборантської позиції. 
Кременчужани, які вже працюють в Кременчуцькій філії «Сбербанку», по суті вже є колаборантами. 

Але, повторімось, дані факти не є виправданням сьогоднішніх протиправних дій невідомих. 

Депутати міської ради вже давно могли б звернутися на адресу Президента України, Голови Верховної Ради та Нацбанку з офіційним проханням внести зміни до законодавства, згідно з яким, банківські ліцензії російських банків, які працюють в Україні, автоматично б анулювалися", - так азовці підсумовують свою думку та пропонують депутатам вирішення проблеми навколо кременчуцької філії російського "Сбербанку" в Кременчуці.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация