Як «служба допомоги мера» 15-63 допомагає кременчужанам? Приклад із реального життя

1 159 0
Як «служба допомоги мера» 15-63 допомагає кременчужанам? Приклад із реального життя

Віднедавна до чергової служби 15-63 стало можливо додзвонитися з мобільного телефону, при цьому з мережі «Київстар» дзвінок безкоштовний. Крім того, до чергової служби можна звернутися зі скаргами на проблеми, пов’язані з життєдіяльністю міста, і через соціальну мережу «Фейсбук». Залишилося ще зробити доступ через «ВКонтакті», «Однокласники» та «Інстаграм». Але всі зусилля із забезпечення зручності доступу виглядають марними, якщо ці звернення зависають у повітрі через недбайливість і байдужість конкретних виконавців.

Історія, яку редакції розповів мешканець будинку №18 по вулиці Вадима Пугачова (колишня Московська), добре ілюструє недоліки у системі роботи «служби допомоги мера».

«Я повернувся з відпустки і побачив біля нашої багатоповерхівки величезні хащі з амброзії. Зателефонував на 15-63 у вівторок, 30 серпня, і попросив розібратися, хто з комунальників відповідає за ці ділянки і примусити їх скосити алергійні рослини. Спочатку все було добре – вже через годину мені зателефонували з КП «Благоустрій Кременчука» і ТОВ «Житлорембудсервіс», за якими, як з’ясувалося, закріплені ділянки, і уточнили, де саме вони знаходяться. І якщо амброзію на маленькій ділянці представники КП «Благоустрій Кременчука» скосили вже наступного дня, за що комунальникам велике спасибі, то «Житлорембудсервіс», вочевидь, вирішив дочекатися заморозків, коли амброзія загине природним способом. Адже його ділянка досить велика – вздовж усього будинку і аж до проїжджої частини вулиці Московської. Сьогодні знову зателефонував на 15-63, де черговий мені повідповів, що амброзія біля мого будинку вже нібито скошена. Довелося пояснювати, що «службу допомоги мера» ввели в оману і це насправді не так. Щоб довести це, я сфотографував ділянку з амброзією», - пояснив Віктор.

Варто зауважити, що зазначена ділянка площею приблизно 500 кв.м, дійсно, заросла амброзією, але не до пояса, як про це стверджував скаржник, а тільки до коліна. Отже, можливо, комунальники й праві, що її не косять. Адже амброзія на цій ділянці ще не дозріла. Проте «службу допомоги мера» все одно обманювати не можна. Просто треба все їй пояснити так, як є – «що чекаємо повного дозрівання культури або заморозків», щоб чергові «служби допомоги мера» не виглядали брехунами.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация