Кременчуцька депутатка проводить опитування «Війна, сім'я, діти, освіта»

132 0
Кременчуцька депутатка проводить опитування «Війна, сім'я, діти, освіта»

Депутатка Кременчуцької міської ради Лариса Гориславець звернулася до батьків учнів та дошкільнят з проханням пройти опитування під назвою «Війна, сім'я, діти, освіта». За її словами, це потрібно, оскільки серед депутатських обов’язків є вивчення думок та потреб громади, інформування про них раду та її структурні підрозділи та розв’язання проблем людей.

Досвід кременчужан унікальний, адже до цього ніколи мерія не стикалася з необхідністю забезпечити освіту дітям під час вторгнення.

 

«Іцепитаннятребаякосьвпорядковувати, депутатимаютьбутибільшпоінформованими, щобнеприйматирішеннядлявас, алебезвас», - зазначає Гориславець.

 

З початку вторгнення у Кременчуці не працює очно жодна комунальна школа та жоден комунальний садок. Через це діти менше соціалізуються, а батькам потрібно більше часу приділяти малечі, що шкодить роботі. Декому доевлося наймати няню, або покидати роботу.

Або, можливо, у когось є позитивний досвід, як йому або їй вдалося поєднати дві надзвичайно важливі справи: виховання дітей та виконання робочих обов’язків.

Опитування триватиме до 20 лютого, пройти його можна за посиланням: https://forms.gle/Kx274kzEmi1XgYRH8.

 

«Звертаюся до вас із цим проханням як депутатка Кременчуцької міської ради, яка працює в комісії з питань освіти. Опитування є моєю власною ініціативою, воно анонімне, результати опитування я повідомлю громаді, колегам-депутатам, у Департамент освіти, міському голові», - зазначила Лариса Гориславець.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация