25 тисяч кременчужан могли залишитися без компослуг, якби одне з підприємств відключили від світла за борги

135 0
25 тисяч кременчужан могли залишитися без компослуг, якби одне з підприємств відключили від світла за борги

Сьогодні, першого лютого, заступник начальника Кременчуцької райвійськадміністрації Артем Даценко повідомив, що вчора відбулося засідання однієї з комісій. Її назва – комісія з питань погодження відключення від електроенергії певних категорій споживачів.

До членів комісії звернулося підприємство з Дніпра, яке надає послуги з електропостачання одній з установ нашого району. Воно повідомило про борг установи в розмірі приблизно мільйон гривень. Відповідно до Наказу №148 Міністерства енергетики України від 13 квітня 2022 року, можна відключати установи за борги під час дії воєнного стану, якщо це погодить відповідна районна адміністрація.

Втім на засіданні комісії прийняли виважене рішення не відключати електропостачання установі. Як з’ясувалося, воно опосередковано надає 25 000 мешканців нашого міста комунальні послуги.

Таким чином Артем Даценко довів, що керівництво КРВА під час прийняття рішень керується не прагматизмом, а обґрунтовано приймає рішення, яке має піти на користь Україні та громадянам.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация