У Кременчуцькому перинатальному центрі незабаром розпочнуть капремонт вартістю 5 млн грн

376 0
У Кременчуцькому перинатальному центрі незабаром розпочнуть капремонт вартістю 5 млн грн

Кременчуцький перинатальний центр II рівня отримав додаткові 5 млн грн на проведення капітального ремонту акушерської операційної відділення на п'ятому поверсі, а також відділення інтенсивної терапії новонароджених. 

Відповідне рішення депутати прийняли на сесії міської ради в п'ятницю 27 січня. 

Як повідомляється у пояснювальній записці до проєкту, покрівля акушерського корпусу над цими приміщеннями в аварійному стані, а ремонт не проводився з моменту вводу в експлуатацію будівлі, тобто з 1991 року (31 рік).

"Під час дощів дах протікає і пошкоджує стелю, стіни та підлогу приміщення. При обстеженні мʼякої покрівлі були виявлені механічні пошкодження, повʼязані з погодними умовами, тріщини, які мають тенденцію збільшуватися, розшарування полотнищ матеріалу, місця здуття матеріалу. Очікувана вартість капітального ремонту даху акушерського корпусу становить 5 000 000,00 грн. Дані витрати не були передбачені планом заходів комплексної програми розвитку даного медичного підприємства на 2023 рік...", - йдеться у документі. 

Тому, враховуючи викладене, виникла необхідність внести зміни до Програми розвитку комунального некомерційного медичного підприємства "Кременчуцький перинатальний центр II рівня". Коли саме розпочнеться ремонт покрівлі в медзакладі - не повідомляється. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация