Поки Малецький вдається до маніпуляцій, інші працюють над тарифним питанням на тепло

167 0
Поки Малецький вдається до маніпуляцій, інші працюють над тарифним питанням на тепло

Остаточне рішення щодо тарифів на тепло для кременчужан розглянуть на наступному тижні. Про це повідомили на сьогоднішній сесії Полтавської облради.

Читайте також: Кременчуцька влада сама буде встановлювати тарифи на тепло для мешканців міста

Під час обговорення питання заявили, що проєкт рішення від кременчуцької влади «просто не тягне ніяких правових наслідків».

«Проєкт має супроводжуватися розробленим тарифом, відповідними обговоренням, заявами для того, щоб була дотримана процедура. Без оцього всього – це просто політична заява, не юридична», - зазначив заступник голови Полтавської облради Олександр Лемешко.

Керівник департаменту ЖКГ Іван Москалик запропонував відкласти питання про тарифи на наступну сесію облради, щоб доопрацювати проєкт рішення. Пропозицію підтримала більшість депутатів.

Тож з початку наступного тижня буде створена нова робочу групу з тарифоутворення, написав голова Полтавської облради Олександр Біленький у своєму Telegram-каналі. До неї ввійдуть представники кременчуцької влади, обласних комунальних підприємств, депутати обласної ради, фахівці з енергетики та юристи.

У свою чергу мер Кременчука Віталій Малецький знову переводить обговорення питання на політичну площину. У своїй гонитві за черговою порцією піару очільник міста заявив, що на сесії, за його словами «встановлювати справедливі тарифи».

«Сьогодні позачергова сесія обласної ради відмовилася розглядати це питання і встановити справедливі тарифи для Кременчука, як того вимагає закон. 

Будемо продовжувати нашу боротьбу, поки законність не буде відновлено!» - йдеться у повідомленні від Віталія Малецького у його Telegram-каналі.

Проте така заява лише вкотре демонструє, як Малецький вміє маніпулювати фактами. Адже дійсно, сьогодні на сесії облради рішення про утворення тарифів для мешканців Кременчука прийнято не було. Але є декілька величезних але про які було зазначено вище у матеріалі – проєкт рішення від Кременчука не несе жодних юридичних наслідків, тобто це просто політична заява у бік Полтавської облради. По-друге, саме віцемер Кременчука Іван Москалик запропонував доопрацювати питання.

Проте Віталій Малецький змовчав про ці факти та вдався до маніпуляцій, демонструючи незрозумілу боротьбу проти обласного керівництва та підприємства. Насправді поки інші працювали над забезпеченням опалювального сезону, а наразі – над врегулювання тарифами, мер Кременчука продовжує свої політичні ігри та лише показує видимість роботи над розв’язанням проблеми із захмарними сумами за тепло для мешканців міста.


Читайте також: Обласна влада робила, кременчуцька – просто не заважала: як до нашого міста подавали тепло

Протягом двох-трьох днів Кременчук буде з теплом. Голова облради подякував за це багатьом, але нікому – з Кременчука

«Дуже прикро, що міська влада самоусунулася»: початком опалювального сезону у Кременчуці зайнялася область

Його боротьба: Малецький займається не проблемами міста, а пропагандою

Жодного слова про власне штучне підвищення: мер Кременчука оприлюднив лист від Полтаватеплоенерго і знову мітингує (фото)

Популізм у чистому виді: як нардеп Мовчан «допомагає» кременчужанам розв'язати проблему з платіжками на тепло

«Так дякують за підтримку»: владі Кременчука запропонують узяти відповідальність за теплопостачання в місті

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация