КП "Благоустрій Кременчука" у 2023 році порахує дерева і збудує величезний гараж. Дорого!

287 0
КП "Благоустрій Кременчука" у 2023 році порахує дерева і збудує величезний гараж. Дорого!

Комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» не встигло виконати деякі роботи минулого року, тож ці завдання й фінансування на реалізацію перенесли на 2023 рік. Відповідне рішення було прийняте на сесії Кременчуцької міської ради вчора, 27 січня.

Так, КП «Благоустрій Кременчука» має необхідність час від часу проводити інвентаризацію зелених насаджень. На це підприємству виділяють майже 200 тисяч гривень. Також, як виявилося, підприємство має необхідність в додаткових гаражах для розміщення автотранспорту. На це їм виділять лише 100 тисяч гривень, попри те, що минулого року хотіли дати 1,1 млн грн.Усю решту комунальники планують направити на будівництво адміністративно-побутової будівлі з облаштуванням там найпростішого укриття цивільного захисту та прибудов гаражів для зберігання
вантажних та легкових автомобілів.
Ось на це піде 2,5 млн грн, йдеться у пояснювальній записці. 

Для реалізації вищезазначених заходів депутати внесли зміни до Програми, яка фактично не відобразиться на загальному бюджеті Програми.


Читайте також: Кременчуцькі комунальники знову замовляють садову техніку, бо та, якій пів року, вже не така. Є зайві гроші й багато?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация