Кременчуцька влада сама буде встановлювати тарифи на тепло для мешканців міста

309 0
Кременчуцька влада сама буде встановлювати тарифи на тепло для мешканців міста

Підрозділ «Кременчуцька ТЕЦ» передадуть в оренду Кременчуку. Тож тепер кременчуцька влада сама зможе встановлювати тарифи на тепло для мешканців лівого берега міста.

Відповідне рішення ухвалили на сьогоднішній сесії Полтавської облради.

Під час обговорення питання кременчуцькі депутати пропонували передати у власність міста підрозділ вже після опалювального сезону, адже наразі коштів на підтримку та забезпечення об'єкта немає.

Депутатка Ольга Усанова зазначила, що Кременчук працював над вирішенням тарифного питання. Було розглянуто різні варіанти розв’язку проблеми, і навіть висунули конструктивні пропозиції, які допомогли б знизити суми за тепло для кременчужани. І тут виникають питання, а чи дійсно те, що пропонувала кременчуцька влада, хоч якось наблизило б до знижень сум на опалення?

Нагадаємо, що у Кременчуці відбулося три засідання з приводу нових платіжок, на яких встигли створити робочу комісію, звернутися до депутатів облради, Офісу президента та Генпрокуратури, а також запропонували висунути позов проти Полтаватеплоенерго.

Проте голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін зазначив, що «тарифного скандалу» можна було уникнути, якби кременчуцька влада не завищувала плату обласному підприємству на використання мереж КП «Теплоенерго». До реальних і дієвих кроків у зниженні рахунків за тепло кременчуцька влада не прислухалась.

Керівник Полтаватеплоенерго Ігор Процай зазначив, що кременчужани мають тепло в оселях не завдяки роботі місцевої влади, а плідній і спільній роботі обласного керівництва та самого підприємства.

Читайте також: Обласна влада робила, кременчуцька – просто не заважала: як до нашого міста подавали тепло

Протягом двох-трьох днів Кременчук буде з теплом. Голова облради подякував за це багатьом, але нікому – з Кременчука

«Дуже прикро, що міська влада самоусунулася»: початком опалювального сезону у Кременчуці зайнялася область

Окрім того, Полтаватеплоенерго є виконавцем послуги для Кременчука. Кременчуцькі депутати на чолі з Віталієм Малецьким знали, які будуть тарифи, коли приймала рішення про те, що підприємство буде опікуватися населенням міста.

На головне питання: «А чи можна встановити окремий тариф для кожної громади, зокрема і для Кременчуцької», відповіли, що згідно з чинним законодавством цього зробити не можливо. Додамо, що на жодних засіданнях, які проходили у Кременчуці, це не пролунало. Влада у своїх чисельних скаргах та звинуваченнях постійно зверталась до закону і чомусь такий «момент» - пропустила.

Тож тепер, щоб не виникали суперечки та «політичні ігрища», як висловились на обласній сесії, Кременчук отримає в оренду майно і самостійно зможе встановити тариф на тепло.


Читайте також:

Його боротьба: Малецький займається не проблемами міста, а пропагандою

Жодного слова про власне штучне підвищення: мер Кременчука оприлюднив лист від Полтаватеплоенерго і знову мітингує (фото)

Популізм у чистому виді: як нардеп Мовчан «допомагає» кременчужанам розв'язати проблему з платіжками на тепло

«Так дякують за підтримку»: владі Кременчука запропонують узяти відповідальність за теплопостачання в місті

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация