«Так дякують за підтримку»: владі Кременчука запропонують узяти відповідальність за теплопостачання в місті

226 0
«Так дякують за підтримку»: владі Кременчука запропонують узяти відповідальність за теплопостачання в місті

27 січня, у Полтаві має відбутися сесія обласної ради, на якій розглянуть питання про тариф за тепло у Кременчуці. Про це стало відомо від голови Полтавської облради Олександра Біленького.

На завтрашній сесії кременчуцькій владі запропонують взяти відповідальність за теплопостачання в місті. Проте голова облради Біленький не уточнює, як саме. Він зазначає, що саме за кошти обласного та державного бюджету було розв'язане стратегічне питання для Кременчука — початок опалювального сезону.

«Що ми спостерігаємо зараз — шквал негативу у бік обласної влади та підприємства Полтаватеплоенерго від колег — депутатів та керівництва міської ради. Мабуть, зараз так дякують за підтримку. Тому, щоб не ускладнювати процеси — запропонуємо узяти відповідальність за теплопостачання у Кременчуці міську владу. Звісно, за нашої підтримки», — написав Біленький.


Читайте також: Обласна влада робила, кременчуцька – просто не заважала: як до нашого міста подавали тепло

Протягом двох-трьох днів Кременчук буде з теплом. Голова облради подякував за це багатьом, але нікому – з Кременчука

«Дуже прикро, що міська влада самоусунулася»: початком опалювального сезону у Кременчуці зайнялася область


Нагадаємо, що внаслідок ворожого обстрілу Кременчуцької ТЕЦ жителі лівої частини Кременчука стали споживачами Полтаватеплоенерго, внаслідок чого з минулого року вони отримують нові платіжки за тепло. Майже за цей місяць в кременчуцькій мерії відбулися три засідання з приводу «тарифного питання» кременчужан, на яких встигли створити робочу комісію, звернутися до депутатів облради, Офісу президента та Генпрокуратури, а також запропонували висунути позов проти Полтаватеплоенерго. 

З приводу скандалу, який розгорнувся у Кременчуці навколо відповідних тарифів, висловився голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Він розкритикував мера Віталія Малецького за його роботу і запропонував кременчуцькій владі дієві шляхи, які б допомогли знизити захмарні суми на тепло.


Читайте також:

Його боротьба: Малецький займається не проблемами міста, а пропагандою

Жодного слова про власне штучне підвищення: мер Кременчука оприлюднив лист від Полтаватеплоенерго і знову мітингує (фото)

Популізм у чистому виді: як нардеп Мовчан «допомагає» кременчужанам розв'язати проблему з платіжками на тепло


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация