Популізм у чистому виді: як нардеп Мовчан «допомагає» кременчужанам розв'язати проблему з платіжками на тепло

165 0
Популізм у чистому виді: як нардеп Мовчан «допомагає» кременчужанам розв'язати проблему з платіжками на тепло

«Ніколи не пізно починати» - мабуть, такого вислову притримується кременчуцька влада, коли справа доходить до платіжок на тепло. І дійсно, ніколи не пізно пропіаритись на проблемі кременчужан, виставляючи себе «у цій п’єсі» борцями за справедливість та проти «тарифного геноциду» від Полтаватеплоенерго, як висловлюються на провладному ЗМІ. Проте, звісно, про свій вклад у нових платіжках на тепло для жителів Кременчука – замовчується.

Щодо завищених тарифів вирішив висловитися і нардеп Олексій Мовчан на своїй Facebook-сторінці. Додамо, що на засіданнях у Кременчуці, які стосуються «теплового питання», народний обранець не з’явився жодного разу та ніяким чином не брав участі у розв’язані проблеми.

Проте ж змовчати не зміг і, як мер Кременчука Віталій Малецький, у своєму дописі вкотре звинувачує обласне підприємство у захмарних сумах на тепло, а також засуджує Полтавську облраду за її бездіяльність. Під кінець своєї тиради нардеп Мовчан вимагає від обласного керівництва прийняти відповідні рішення, які змогли б знизити тарифи. Проте ніяких слів та фактів стосовно того, що внаслідок рішення мера Віталія Малецького кременчужани мають зараз такі платіжки за тепло, від Олексія Мовчана не пролунали.

На гучних вигуках «Питання із завищеними тарифами у Кременчуці має бути вирішено!» або «Ситуація в місті склалася неприпустима», ймовірно, закінчилась робота народного депутата у розв’язані проблеми кременчужан, обмежившись публікацією у соцмережах.

«Сьогодні кременчужанам потрібна підтримка. Держава зі свого боку її надає і робить все можливе, щоб і людям, і бізнесу було легше. Але на місцях, свої ж, їх душать незаконними тарифами. Кричуща ситуація!» - написав Олексій Мовчан, і дійсно, тут можна було б вже вирішити, що депутат все ж не змовчав про дії очільника Кременчука на фразі «Але на місцях, свої ж, їх душать незаконними тарифами». Проте цитата зазначена вже у кінці допису, і у підсумку звинувачення направлені аж ніяк не у бік кременчуцької влади. 


Читайте також:

Театр одного актора: Малецький штучно підвищив тариф на тепло та звинувачує обласне підприємство

Його боротьба: Малецький займається не проблемами міста, а пропагандою

Безкінечні звинувачення та нульовий результат роботи: як у Кременчуці вирішують питання про платіжки на тепло

Жодного слова про власне штучне підвищення: мер Кременчука оприлюднив лист від Полтаватеплоенерго і знову мітингує (фото)

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация