АТОвці з активістами поприбирали рекламу перевізника-колабораціоніста, що возить до Москви та Криму

2 371 0
АТОвці з активістами поприбирали рекламу перевізника-колабораціоніста, що возить до Москви та Криму

Увагу АТОвців, волонтерів та громадських активістів привернула реклама поїздок з Кременчука до Москви та Ялти, яка була розміщена навпроти церкви.

Така обставина багатьох присутніх на церемонії прощання вкрай обурила.

Градус конфлікту обіцяв перейти у точку кипіння.

"Боєць загинув безпосердньо в Іловайську від рук російських спецназівців. Зараз бійця відспівують у храмі, а навпроти реклама "Кременчук - Полтава - Москва", - повідомив присутній на місці подій АТОвець Олександр Оловаренко.

Присутні на місці події представники Цивільного корпусу "АЗОВ" попрохали працівників офісу, на вікнах якого була розміщена реклама, видалити її, оскільки та є огидною та образливою по відношенню до загиблих від рук російського окупанта українських воїнів.

Одним із аргументів "азовці" вказали на ризик нищення майна офісу, через те що така реклама може спровокувати до протиправних дій окремих громадян із нестійкою психікою.

Присутні в офісі працівники, які представились представниками ІТ-фірми "Хард", зсередини таку рекламу видалили, а зовні це зробили спільно з АТОвцями та присутніми активістами.

 

 

Керівник "Харда" вказав, що фірма-автоперевізник, яка організовує поїздки до Москви, тут не розміщується.

Розміщення самої ж реклами пояснив угодою, яка укладена з компанією "Кремтекс" та надає право розміщувати промоцію на території приміщення трикотажної фабрики.

Сама ж реклама перевезень до Криму в поле зору потрапила ще в червні цього року, коли масово з'явилася  на щитах ТОВ "Алькорцентр", які були розставлені в багатьох місцях Кременчука.

Зателефонувавши тоді за номером, який було зазначено в оголошенні, ми дізналися, що відправлення автобуса з Кременчука до Ялти здійснюється щоденно, о 20-й годині.

Згодом, після потужного розголосу такої підприємницької діяльності, таблички "Кременчук-Ялта" з маршруток, що відправляються з "Амстору", зникли.

Читайте також: Кременчужанам пропонують підтримати агресію. Фірма, яка відправляє громадян в окупований Крим

"Програма Плюс" свідомо не торкається юридичного боку питання організації таких пасажироперевезень, але такий бізнес в умовах війни на Сході України фактично є бізнесом "на крові", що є аморальним.

Головним підтвердженням цього є кременчуцькі загиблі Герої, які полягли внаслідок боїв з окупантом. 

Слід також нагадати, що під час Другої світової війни поїзд "Берлін-Москва" не ходив.

 

 

Нагадаємо, вчора, 30 серпня, міська рада проголосувала за заборону реклами перевезень до окупованого Криму.

За даними бази даних ЭДРПОУ, за адресою подій (вулиця 29 Вересня, 11/19) розташовано підприємство "Креміньавтосервіс", назва якого вперше з'явилось у медійному просторі Кременчука через спроби створити автостанцію зі шлагбаумом на території паркінгу "Амстору".

 

 

 

Фото та відео: Андрій Михайленко

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация