Мешканців Кременчука, які потребують, годуватимуть борщем, тюфтельками та рубленим біфштексом. Виділили на це понад 2 млн грн (меню)

441 0
Мешканців Кременчука, які потребують, годуватимуть борщем, тюфтельками та рубленим біфштексом. Виділили на це понад 2 млн грн (меню)

Департамент соціального захисту населення Кременчуцької міської ради замовляє послугу організації гарячого харчування вартістю понад 2 млн грн.

Дана послуга, згідно з інформацією, що оприлюднена на сайті публічних закупівель Prozorro надаватиметься населенню, яка потребує допомоги, протягом усього цього року. 

Як повідомляється у тендерному замовленні, гарячі страви роздаватимуть людям у трьох локаціях - в Автозаводському та Крюківському районах, а також у селищі Молодіжне. 
Загалом, той, хто візьметься за це замовлення має приготувати 34 484 комплексні страви, серед яких червоний борщ, розсольник на м'ясокісному бульйоні, суп, картопляне пюре з тушкованою капустою і рубленим біфштексом та тюфтельками тощо. 

Детальне меню, складене замовником, дивіться далі: 

За один такий комплексний гарячий обід Департамент віддасть плюс-мінус 60 гривень, принаймні стільки вони пропонують.

На кінець зазначимо, що до меню був наданий перелік усіх продуктів, які мають бути присутніми у блюдах. Це гречана або рисова крупа, картопля, молоко та буряк, яйця, масло, ковбаса, а також м'ясо яловичини на кістці. Додамо, що наразі триває процедура подання пропозицій, але аукціон в даній закупівлі проводитись не буде. Переможця буде визначено за ціною, яку учасники вказують при подачі пропозиції.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация