Жодного слова про власне штучне підвищення: мер Кременчука оприлюднив лист від Полтаватеплоенерго і знову мітингує (фото)

271 0
Жодного слова про власне штучне підвищення: мер Кременчука оприлюднив лист від Полтаватеплоенерго і знову мітингує (фото)

У своєму Telegram-каналі мер Кременчука Віталій Малецький оприлюднив лист-відповідь, який КП «Полтаватеплоенерго» отримало від профільного Міністерства. Як раніше ми писали, згідно з документом, кременчужани мають сплачувати за тепло за тарифами, які були встановлені до 24 лютого минулого року.

«Ви маєте це знати!» - з таким закликом Віталій Малецький звертається до кременчужан, а його допис під листом наче «відкриває їм очі» на свавілля підприємства та роз’яснює суть проблеми. Але далі, як «по накатаній», йдуть нескінченні звинувачення КП «Полтаватеплоенерго» та заклики до дій обласного керівництва. Від очільника міста не пролунало жодного слова про свій власний внесок у завищення тарифів на тепло для кременчужан.

Нагадаємо, що на останній нараді робочої групи, яка займається платіжками за тепло у Кременчуці, запропонували один з механізмів розв’язання проблеми – позови до суду на Полтаватеплоенерго. Вони вважають, що наразі звернення до суду та відповідних структур – єдиний шлях, щоб повернути минулорічні тарифи на тепло для кременчужан.

Напередодні засідання керівник Полтавської ОВА Дмитро Лунін зазначив, що на «значну вагу» платіжок для мешканців Кременчука вплинуло рішення мера Малецького. Згідно з розпорядженням голови міста, для КП «Полтаватеплоенерго» підняли вартість на використання мереж у Кременчуці.

«Зараз іде війна і цим рішенням Полтавська обласна рада не просто виконає закон, а підтримає тисячі кременчуцьких сімей та сотні кременчуцьких підприємців», - підсумував Віталій Малецький у своєму Telegram-каналі. Проте хочеться зазначити, що сам мер, окрім пафосних промов та голосних звинувачень, не робить суттєвих кроків, які б значно пришвидшили процес зменшення тарифів на тепло для кременчужан, а за маніпуляціями фактами кременчуцькою владою замовчується правда.


Читайте також: Чому тарифи за тепло "обпікають руки" кременчужан і що з цим можна зробити? У мерії створили робочу групу

Про платіжки за тепло у Кременчуці говоритимуть як на сесії Полтавської облради, так і в Офісі президента та Генпрокурора

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация