Кременчужани платять шалені гроші, щоб водити дітей у приватні садки, поки у Глобиному працює комунальний (фоторепортаж)

346 0
Кременчужани платять шалені гроші, щоб водити дітей у приватні садки, поки у Глобиному працює комунальний (фоторепортаж)

Вчора Дмитро Лунін, начальник Полтавської обласної військової адміністрації, навідався до Глобинського ДНЗ №1 «Дзвіночок». Цей садок з 2023 року приймає дітей, оскільки нещодавно в ньому завершили облаштовувати укриття.

Садок може навчати понад 100 вихованців, але відводити туди батьки вирішили поки що 57 дітей. Вчора заклад прийняв 40 малюків. Розповіли, що спостерігається тенденція збільшення кількості дітей, яких записують у садок, адже батьки – це сарафанне радіо, яке рекламує заклад серед знайомих, і все більше людей погоджуються на його послуги.

Також під час діалогу з керівництвом закладу зазначили, що до облаштування укриття самі батьки були проти, щоб водити сюди дітей. Проте щойно укриття було готовим, кількість охочих лише збільшується. Можна провести аналогію з фіктивним опитуванням у Кременчуці, коли Віталій Малецький постановив опитати батьків школярів, за яку вони форму навчання. Більшість громадян, знаючи, що в місті не облаштовані укриття, голосували за онлайн-формат.

 

Читайте також: Навчання все одно буде дистанційним: у мерії підбили підсумки опитування, яке нічого не вирішувало

 

Міський голова Станіслав Джусь повідомив, що зробити укриття коштувало бюджету понад 1 400 000 грн. Стан цього укриття, щоб не применшувати, шикарний: дві кімнати з ігровими локаціями, з дитячими ліжками для обіднього сну, з телевізорами, Wi-Fi-роутером та опаленням, санвузол.

Саме опалення передбачає чотири керамічні батареї, по дві на кожну кімнату. Вони убезпечують дітей від можливих опіків, тож малюки в укритті дійсно знаходяться в безпеці.

Присутні під час візиту Дмитро Лунін, а також начальник КРВА Олег Лєднік і голова райради Дмитро Колотієвський в один голос заявляли, що робота цього садка – це приклад співпраці депутатів та чиновників, які спільними зусиллями домоглися, щоб діти могли соціалізуватися та перебувати під наглядом, поки їхні батьки працюють.

Тим часом у Кременчуці жоден комунальний садок не працює, проте заклади нашого міста під час повітряних тривог відправляють відвідувачів у найближчі укриття, серед яких – укриття дитсадків. Самі кременчужани платять багато грошей заради того, щоб їхні діти навчалися хоча б у приватних садочках.

 

Читайте також:

У КРВА наполягають, щоб Кременчук забезпечив дітей можливістю навчатися в садочках та школах

«Мер не хоче працювати на громаду»: Лунін про саботаж Малецького у сфері освіти


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация