Відомо, яка середня зарплата педпрацівників у Полтавській області

312 0
Відомо, яка середня зарплата педпрацівників у Полтавській області

“НУШ” надіслала запити на отримання інформації до департаментів освіти і науки всіх областей України та МОН, щоб зʼясувати ситуацію із середньою зарплатою освітян різних категорій на рік, що розпочався.

Міністерство освіти і науки України надало інформацію про середній (розрахунковий) розмір оплати праці вчителів у закладах загальної середньої освіти у 2020-2023 роках, де унаочнено порядок нарахування виплат директорам та вчителям ЗЗСО.

З файлом можна ознайомитися у таблиці, яка оприлюднена у фотоматеріалах.

На запит щодо середньої заробітної плати директора ЗЗСО та вчителів ЗЗСО (без категорії, І категорії, вищої категорії) відповіли 19 областей, серед яких Полтавська. 

Департамент освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації проінформував, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.12.2022 № 1/15264-22 “Про обсяги освітньої субвенції на 2023 рік” розрахункова річна заробітна плата з ЄСВ вчителя складає приблизно 11-12 тисяч гривень на місяць, розрахункова річна заробітна плата з ЄСВ керівного персоналу – приблизно 12 500 грн.
Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация