«Мер не хоче працювати на громаду»: Лунін про саботаж Малецького у сфері освіти

411 0
«Мер не хоче працювати на громаду»: Лунін про саботаж Малецького у сфері освіти

Сьогодні, 17 січня, начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін повідомив, що в області немає жодної громади, в якій школи не працюють по змішаній формі навчання, крім Кременчука. Лише наше місто не дає можливості дітям здобувати повноцінну освіту.

Лунін говорив лише про заклади загальної середньої освіти комунальної форми власності. Тобто ті, які знаходяться на балансі міста. Тим часом заклади обласного підпорядкування, розташовані у Кременчуці, всі, крім одного, навчають дітей за партами. Виключення – спецшкола в нашому місті, але депутати облради виділили кошти, щоб там зробили укриття. Тож незабаром і там кременчуцькі дітлахи зможуть навчатися очно.

 

«Я вбачаю, що мер просто не хоче працювати на громаду, щоб діти могли отримувати освітні послуги, соціалізовуватися, не хоче, щоб діти ходили до дитсадків, а їхні батьки працювали», - зазначив Дмитро Лунін.

 

Начальник ОВА додав, що такі дії з боку Віталія Малецького – це саботаж. Тобто умисне невиконання покладених на мера обов’язків. Також Лунін нагадав, що схожа проблема в освіті Кременчука була і під час пандемії COVID-19, коли діти тривалий час училися дистанційно.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация