У будинках Кременчука, які підключені до критичної інфраструктури, вимикатимуть світло у ручному режимі

599 0
У будинках Кременчука, які підключені до критичної інфраструктури, вимикатимуть світло у ручному режимі

У Кременчуці та в Полтаві, де багато будинків під’єднані до критичної інфраструктури, пропонують вимикати світло в ручному режимі. Такі обмеження дозволять зменшити тривалість відключень електроенергії в області.

Про це повідомив директор обласного Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Едуард Рева під час сьогоднішньої апаратної наради.

«Сподіватися на покращення не потрібно. Вважаю, сьогодні необхідно головам громад – у першу чергу це Полтави й Кременчука, де ми маємо багатоповерхову забудову, там де житлові будинки знаходяться на фідерах, де є критична інфраструктура, – провести роботу з головами ОСББ, керівниками ЖКГ, керівниками керуючих компаній для того, щоб зробити самообмеження в цих будинках.

Тому що іншого на сьогодні виходу я не бачу», - розповів Рева.

Внаслідок ворожих атак по інфраструктурах країни для Полтавщини ліміти споживання зменшують. Якщо нещодавно ліміти сягали 512 МВт, то на сьогодні - вже 430 МВт. Влада області проведе наради з представниками ЖКГ у громадах для того, щоб відпрацювати механізм відключення електроенергії у ручному режимі в будинках, де не вимикають світло.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация