КП "Благоустрій Кременчука" у боргах – як у шовках, але з планами висадити в місті дорогі зелені рослини

345 0
КП "Благоустрій Кременчука" у боргах – як у шовках, але з планами висадити в місті дорогі зелені рослини

Додаткове фінансування в розмірі 3,8 млн грн цього року отримає комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука". Відповідні зміни до Програми були затверджені депутатами на сесії міської ради в минулу п'ятницю. 

Причиною дофінансування назвали необхідність придбання спеціалізованого механізму на причепі (подрібнювач на щепу), а також закріпленням за КП «Благоустрій Кременчука» аварійно-рятувальних авто, які працюватимуть у місті під час надзвичайних ситуацій. Для реалізації вищезазначених заходів є потреба в понад 3,8 млн грн. 

Також з пояснювальної записки стало відомо, що комунальники минулого року не встигли спрямувати кошти на деякі традиційні заходи, зокрема не посадили вони мільйон однорічних зелених насаджень, закуплених в ексчиновника, а також не придбали навісне обладнання і не виконали капремонт укриття по вулиці Левка Лук'яненка. Тож кошти, як і плани, переходять на цей рік. 

Також депутати додали новий захід до Програми діяльності та розвитку КП «Благоустрій Кременчука» на 2022-2024 роки. Це пункт - «Виконання зобов'язань, які виникли у 2019-2022 роках». 

Читайте також: Всім у Кременчуці буде "Пінк Перфекшен": комунальники купили на 2,5 млн дерев і кущів

На квіти й кущі гроші є, а на важливе немає? Кременчуцькі комунальники просять додатково 4 млн грн

КП "Благоустрій Кременчука" просить на 2021 рік понад 130 млн грн. На квіти й новорічні прикраси також

 

Станом на 1 січня 2023 року кредиторська заборгованість комунальників за послуги та товари становить 3 млн 910,239 тис. грн і цей борг тягнеться аж з 2019 року. На 2019 рік сума боргу становила 111,636 тис. грн, за 2020 рік – 437,500 тис. грн, за 2021 рік – 3 002,466 тис. грн, за 2022 рік – 358,637 тис. грн тощо. 

Варто зазначити, що нашим комунальникам було б легше не накопичувати борги, а обмежити себе в деяких заходах задля економії. Наприклад таких як зелені насадження, адже минулий рік показав, що в цих багатомільйонних квітах немає великої потреби. 


Читайте також: Лобізм у всій красі? Фірма ексвіцемера Погрібного засадить парк "Придніпровський" однорічними рослинами

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация