Не зробив нічого, а виставляє себе героєм: Малецький публікує фото зі шкільного укриття

219 0
Не зробив нічого, а виставляє себе героєм: Малецький публікує фото зі шкільного укриття

Вчора міський голова Віталій Малецький повідомив про перші здобутки у сфері освіти через майже рік повномасштабного вторгнення – в одному зі шкільних укриттів пофарбовано стіни та покладено плитку. Але воно досі не призначене для того, щоб приймати дітей, попередньо дозволивши їм навчатися очно.

Мер міста опублікував фото, на якому разом з директором департаменту освіти прийшов до підвалу у школі та оглянув, як ці стіни фарбують. Про терміни готовності шкіл до очного навчання він не написав жодного слова, як і будь-якої конкретики: скільки грошей виділяють на ремонти укриттів у школах цьогоріч, і скільки шкіл будуть у майбутньому приймати дітей за парти.

Фотозвіт зі шкільного укриття після першого семестру – є, а фото з укриття в мерії не було ще жодного. При тому, що його вже доробили, оперативно виділивши гроші та найнявши робітників.

Кременчуцькі дітлахи з заздрістю дивляться на школярів із навколишніх населених пунктів, які ходять до шкіл. Зате міська влада Кременчука ще в серпні виділила понад два мільйони гривень на облаштування укриття в мерії, і через декілька місяців воно виглядало не гірше першого поверху мерії.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация