Кременчуцький будівельник Галата за понад пів мільйона гривень розчистить танцпол у Міському саду

618 0
Кременчуцький будівельник Галата за понад пів мільйона гривень розчистить танцпол у Міському саду

Навіть у війну не забули в Кременчуці про "своїх" підрядників з якими наші комунальники та в першу чергу чиновники напевно, що мають не тільки партнерські, а й бізнесово-товариські відносини. То спочатку оренду мамі підрядника на водонасосну станцію, яка є нічим іншим як котеджем на березі Дніпра, подовжують, то підряд у руки запропонують і дадуть та ще й погляньте який непоганий.

Так, наприкінці минулого року, керівництво Комунального закладу культури та відпочинку "Міський сад" замовило послугу з відновлення території танцювального майданчику під улаштування там спортивного майданчика.

Роботи, вартістю 532 тисячі 312,24 гривень триватимуть рівно три дні, принаймні так можна зрозуміти, якщо переглянути закупівлю на сайті Prozorro.Договір з підрядником був підписаний 29 грудня, а завершення робіт датується 31.12.2022 роком. Можливо це помилка і замовники просто переплутали рік, але ми констатуємо лише той факт, що оприлюднений, тим паче, що технічна документація не оприлюднена. 

Щодо підрядника, то ним стала фірма ПП "Будмонтажпроект-17", директором якої є бізнесмен Сергій Галата на рахунку якого прострочені, тобто в термін не виконані підряди, судові справи та не одна ухвала суду. Варто зазначити, що підприємство досі якось існує з нульовим статутним капіталом. 


Нагадаємо, через недбалість підприємця Галати свого часу постраждала телекомпанія "Візит" та залишилося без комунікації пів Кременчука. Також згадайте ситуацію, що трапилася кілька років тому першого вересня, коли учням школи №19 доводилося йти на свій (для когось перший) урок через запасний вихід, бо парадний вхід, яким також займалася фірма Сергія Галати, був не готовий. 

І не факт, що цей "треш" не буде повторюватися далі, бо підряди ПП "БУДМОНТАЖПРОЕКТ-17" продовжує активно загрібати, ймовірно, за повної підтримки нинішньої влади. До речі, саме в "компанії" з останньою деякі фірми Сергія Галати фігурують у кримінальній справі стосовно зловживання службовим становищем і розтратою бюджетних коштів.

Читайте також: Кременчуцький горе-будівельник Галата, який фігурує у кримінальній справі, продовжує гребти підряди

Сміттєві пристрасті: відомий у Кременчуці горе-будівельник прилип намертво до КАТП-1628?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация