Мера Полтави хочуть взяти під варту, поки він звертається до президента та громади (відео)

213 0
Мера Полтави хочуть взяти під варту, поки він звертається до президента та громади (відео)

Сьогодні міський голова Полтавської громади Олександр Мамай записав звернення до громади та до президента України Володимира Зеленського. Мер Полтави повідомив, що йому вручили підозру за те, чого він не робив.

Олександр Мамай зазначив, що 29 грудня на нього відкрили кримінальне провадження за нібито розголошення державної таємниці, але ця інформація була у відкритому доступі.

 

 

«А тепер, шановна громадо і пане Президент, повідомляю, за що мене звинуватили. За те що я 15 грудня повідомив абсолютно відкриту інформацію. Яка готувалася в обласній військовій адміністрації і її бачили безліч працівників. Яка зайшла відкритим листом, і з нею ознайомилися працівники міської ради та Полтавської громади. Яка була розіслана всім депутатам міської ради. І яку потрібно було повідомити депутатам, щоб вони прийшли на сесію і підтримали нашу армію.

Я повторюю, що це регулярно робили і роблять всі інші політики різних рівнів. Якщо буде прийнято рішення щодо мене — це створить прецедент по відстороненню законно обраного міського голову від посади. Після цього рішення Конституція і право людей на вибір будуть розтоптані. Тому я залишаю за собою право боротися за вибір полтавців, захищати європейські цінності, боротися за справедливість і звертатися в усі міжнародні інстанції, щоб не допустити в Україні тиску на суд і суддів.

Шановний Президент, шановна громадо, давай разом захистимо Конституцію України», - висловив свою думку мер Полтави.

 

Натомість у прокуратурі наполягали на тому, щоб обрати для Олександра Мамая тримання під вартою. Також прокурори клопотатимуть, щоб мера Полтави відсторонили від посади на два місяці. Про це сьогодні, третього січня, повідомив начальник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация