Показали фото новорічних дерев, які перемогли на міському етапі конкурсу «Збережи ялинку»

123 0
Показали фото новорічних дерев, які перемогли на міському етапі конкурсу «Збережи ялинку»

Традиційно на початку грудня в КМЦПО «Академія майбутнього» провели міський етап всеукраїнського конкурсу-огляду «Збережи ялинку».

Як розповіли організатори, метою конкурсу є донести меседж про збереження хвойних дерев, а також виховання екологічної свідомості дітей та учнівської молоді, поваги до народних традицій, розвиток дитячої творчості.

Про це повідомляє Департамент освіти Кременчуцької міської ради.

На конкурс було представлено 84 роботи в чотирьох номінаціях – «Стилізована ялинка», «Новорічний вінок», «Новорічний подарунок», «Новорічно-різдвяна композиція».

На підставі рішення журі перемогу у конкурсі здобули:

у номінації «Новорічно-різдвяна композиція» учні та вихованці з ЗЗСО № 2, 7, 23, КМЦПО «Академія майбутнього», ОДЮК, ЗДО № 79.

Переможцями у номінації «Стилізована ялинка» стали учні та вихованці з ЗЗСО № 2, 12, 21, 20, 23, 25, КМЦПО «Академія майбутнього».

У номінації «Новорічний вінок» призові місця посіли учні та вихованці з ЗЗСО № 1, 2, 7, 10, 22, КМЦПО «Академія майбутнього».

Переможцями у номінації «Новорічний подарунок» стали учні та вихованці з ЗЗСО № 1, 2, 3, 8, 12, 22, 23, 25, КМЦПО «Академія майбутнього».Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация