Обласна влада робила, кременчуцька – просто не заважала: як до нашого міста подавали тепло

270 0
Обласна влада робила, кременчуцька – просто не заважала: як до нашого міста подавали тепло

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради, сьогодні під час брифінгу розповів, як вдалося відновити та стабілізувати теплопостачання Кременчуку після того, як росіяни спрямували ракети на ТЕЦ, зруйнувавши її. Спочатку область взяла ТЕЦ на власний баланс та досягла успіху у виділення коштів – вона виділила 100 000 000 грн, і стільки ж надійшло від уряду.

Біленький зазначив, що рішення про прийняття ТЕЦ на обласний баланс було непростим. Адже Кременчук знаходиться на певній відстані від Полтави, тут є власне місцеве самоврядування, а у владників – певні амбіції. Яскраві приклади – ігнорування мером міста Віталієм Малецьким рекомендацій та заборон, які надходять від державної та обласної влади.

 

Читайте також:

Кременчук – окреме королівство? Мер «банить» кременчужан, які просять його вимикати ліхтарі вночі

На ковзанці в центрі міста ввімкнули ілюмінацію попри заборону Ради оборони області

 

Також голова облради додав, що впевнений, що якби міська влада Кременчука взялася за повернення тепла містянам, вона б упоралася. Але згадаємо як це було: спочатку міський голова «годує» кременчужан обіцянками, проте про результати його роботи в цьому напрямку нічого не відомо. Потім з’являються невтішні прогнози від нього ж, а в листопаді, коли час давати опалення у квартири, він їде до Франції на саміт мерів.

Про хід повернення тепла до осель кременчужани дізнаються від представників обласної влади. Саме вони поставили перед собою рішення про надання опалення кременчужанам.

За словами Олександра Біленького, одним із фронтменів у розв’язанні цієї проблеми був Дмитро Лунін. Це синергія зусиль, яка дала можливість подати тепло до Кременчука шляхом під’єднання до мережі енергопостачання альтернативних котелень.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация