На безкоштовне харчування для переселенців виділили 50 млн грн з обласного бюджету, - Лунін

123 0
На безкоштовне харчування для переселенців виділили 50 млн грн з обласного бюджету, - Лунін

Понад 200 тисяч переселенців оселилися та зареєструвалися наразі на Полтавщині й офіційно отримали статус внутрішньо переміщених осіб. Понад 178 тисяч сімей переселенців отримали допомогу від держави на проживання – загалом 4 млрд грн. 

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін на річній підсумковій пресконференції 26 грудня.  

Так, 8 400 переселенців розмістили у місцях компактного проживання – закладах освіти, гуртожитках. 

«На ремонти приміщень для переселенців Полтавщина виділила 23 млн грн. Ремонтні роботи продовжимо й наступного року. На безкоштовне харчування для переселенців виділено 50 млн грн з обласного бюджету».

Окремо Дмитро Лунін зупинився на роботі обласного Гуманітарного штабу, який працював у тісній співпраці з волонтерами та міжнародними партнерами. 

«Завданням нашого Гуманітарного штабу, який працював з перших днів війни, було і є координація надання гумдопомоги й іншим областям, і нашим переселенцям. Загалом було розподілено майже 6,5 тисяч тонн гуманітарної допомоги, – сказав Дмитро Лунін. – Зазначалося про індивідуальні продуктові пакунки, які ми формували й відправляли на Сумщину. Такі самі набори отримали переселенці на Полтавщині у всіх 60 громадах – 250 тисяч наборів. Ще близько 2,5  тисяч тонн іншої гумдопомоги було розподілено для переселенців у 60 громадах, місцях компактного проживання та закладах соцзахисту. І понад 1,5 тис тонн гуманітарки передали іншим регіонам та волонтерам». 

Крім того, понад 500 тонн гумдопомоги було видано у 2 хабах при закладах культури обласного підпорядкування – Театрі ляльок та бібліотеці імені Котляревського.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация