Понад 1,5 млн грн кременчуцькі чиновники планують виділити на проведення міських заходів

368 0
Понад 1,5 млн грн кременчуцькі чиновники планують виділити на проведення міських заходів

На галузь «Культура і мистецтво» на 2023 рік планують виділити 67 млн 366,2 тис. грн.

Про це повідомляється у проєкті рішення бюджету, який наразі розглядають депутати міської ради Кременчука за закритими дверима міськради. 

На утримання закладів культури та проведення заходів по загальному фонду передбачаються видатки в розмірі 58,4 млн грн, а це менше на понад 3 млн ніж у 2022 році. Зокрема кошти виділять на утримання музею ім. Макаренка (858,8 тис. грн).

Попри війну наступного року чиновники планують гуляння. Так на проведення міських заходів протягом 2023 року виділяють понад півтора мільйона гривень (1502,6 тис. грн). Розпорядником коштів тут, до речі, є виконавчий комітет Кременчуцької міськради, а не управління культури. 


Автозаводській районній адміністрації Кременчуцької міськради та Крюківській районній адміністрації Кременчуцької міської ради на 2023 рік коштів на дозвілля й культурні заходи не виділять.

Проте, "з метою організації дозвілля жителів та гостей міста" й водночас "на підтримку діяльності комунальних парків культури та відпочинку" дадуть 8,8 млн грн, що навіть більше на 677 тисяч гривень ніж було виділено по даному розділу на цей рік.  Натомість на заробітну плату працівникам культури виділяють на 2023 рік суму меншу ніж цьогоріч - 40 млн 408,9 тис.  Залишок коштів (14,4%) витратять на оплату компослуг.

Варто зазначити, що з бюджету розвитку виділять окрему суму - це 5,8 млн грн. Вони підуть на ремонт артистичного блоку Міського Палацу Культури.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация