СБУ закінчила перевірку Полтаваобленерго та надала раціональний графік розподілу світла

874 0
СБУ закінчила перевірку Полтаваобленерго та надала раціональний графік розподілу світла

Сьогодні, 22 грудня, начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік зазначив, що до КРВА надходить багато скарг з приводу нерівномірного постачання електроенергії. Він нагадав, що два тижні тому в головному офісі Полтаваобленерго тривала перевірка, яку ініціювали Укренерго та Служба безпеки України.

Причина перевірок – численні звернення мешканців щодо того ж нерівномірного розподілу живлення. Загалом такі скарги приходили і на інші обленерго України, тож перевірки тривали й там.

Зараз перевірку завершили. За її результатами підготували проєкт рівномірного графіка електроенергії, який Полтаваобленерго має втілити в життя до 31 грудня. Ймовірно, саме через це зараз відбувається вакханалія, і комусь вимикають світло на дві години, а комусь – на чотири. Таким чином громадянам дають «бонуси» у вигляді кількох годин зі світлом, але кому саме пощастить, спрогнозувати не можна.

Олег Лєднік зазначив, що якщо громадянам відомі випадки нерівномірного розподілу електроенергії, потрібно звертатися за гарячими лініями міських самоврядувань та Полтаваобленерго. Нагадаємо, що номери, які надало обленерго, є у цьому матеріалі.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация