Регулятор підвищив тарифи на електроенергію для непобутових споживачів

106 0
Регулятор підвищив тарифи на електроенергію для непобутових споживачів

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скоригувала складові ціни на електроенергію на 2023 рік для непобутових споживачів.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби відомства.

“21 грудня 2022 року НКРЕКП прийняла рішення про коригування тарифів на послуги з передачі електричної енергії, на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління НЕК «УКРЕНЕРГО», а також на послуги з розподілу електричної енергії та на послуги постачальників універсальних послуг на 2023 рік.

Коригування тарифів, що будуть діяти з 1 січня 2023 року, відбулось на мінімальному рівні з урахуванням необхідності забезпечення збалансованої роботи системного оператора, операторів систем розподілу, постачальників універсальних послуг та підтримання достатнього рівня стійкості енергетичної системи України.

Незважаючи на ситуацію в енергетиці, що в значній мірі постраждала від руйнувань внаслідок ворожої агресії, а також беручи до уваги актуальний соціально-економічний стан в країні, Комісія обмежила зростання вказаних тарифів. Їх вдалось утримати на збалансованому рівні, що відповідає інтересам всіх учасників ринку електричної енергії, включаючи виробників та споживачів”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією енергетиків, середнє зростання ціни електроенергії для кінцевих непобутових споживачів становитиме близько 15 коп. за кВт*год. При цьому середнє зростання ціни електроенергії для промислових енергоємних споживачів складе близько 4 коп. за кВт*год.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация