Благодійний фонд з Кременчука скоро роздасть набори гігієни та продуктів (фото)

1 908 0
Благодійний фонд з Кременчука скоро роздасть набори гігієни та продуктів (фото)

Сьогодні зранку до Кременчука завезли гуманітарну допомогу від Української освітньої платформи. Про неї більш детально розповіла Вікторія Фоміна – волонтерка благодійного фонду Артема Марченка. Саме представники цього фонду домовилися про прибуття допомоги загальною вартістю 1 370 000 грн.

До нашого міста привезли 600 продуктових наборів та 168 наборів з засобами гігієни.

 

«Перед новим роком ми намагаємося все більше забезпечити громадян, які переїхали до нашого міста, для того, щоб люди не знали потреби у продуктах харчування», - сказала Вікторія.

 

На сайті фонду буде надана інформація та реєстраційна форма для отримання гуманітарних наборів. Їх зможуть отримати ВПО, які мають довідку, видану в листопаді або грудні, але не раніше.

У наборі з засобами гігієни є: маски для обличчя, жіноча гігієна, полотенця, порошки, шампунь, антисептики, туалетний папір, побутова хімія для миття посуду та підлоги і так далі. Важить кожна коробка приблизно 15 кілограмів.

До продуктових наборів входять: консервовані сардини, вівсяна крута, гречана крупа, тушкована свинина, макарони, олія, чорний чай, рисова крупа і не тільки. Вага такого набору – приблизно 30 кілограмів.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация