В Омельницький громаді родичам загиблих Героїв вручили орден «За мужність» (фото)

133 0
В Омельницький громаді родичам загиблих Героїв вручили орден «За мужність» (фото)

Вчора, 6 грудня – у день Збройних сил України, сільський голова Андрій Пирог разом з офіцером Юрієм Сергеєвим (начальником групи МПЗ Кременчуцького РТЦК та СП) вручили орден «За мужність» III ступеня посмертно воїнам-Героям Омельницької територіальної громади - солдату Роману Гримаку та сержанту Вадиму Ясінському.

Нагорода вручена за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відповідно до Указу Президента України від 3 червня 2022 року №390.

Ордени передали дружинам військовослужбовців - Марині Гримак та Вікторії Ясінській.

Відомо, що захисники загинули у квітні 2022 року, захищаючи нашу Батьківщину на фронті. Наші солдати, якими сьогодні гордиться вся громада, до останнього боролися з кровожерливим ворогом, бо в їхніх серцях горів вогонь любові до рідної землі та велика віра в перемогу.

Роман Юрійович Гримак народився 3 лютого 1978 року. 3 1996 по 1998 він проходив строкову службу в 3СУ у місті Київ. Військова спеціальність - старший оператор. У жовтні 2021 року пішов служити за контрактом механіком-водієм 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила Оперативного командування "Захід" Сухопутних військ Збройних сил України м. Яворів. Львівської області.

Останніми словами, які сказав Роман дружині перед походом на війну були: «Хто, як не я!..»

Вадим Миколайович Ясінський народився 25 лютого 1983 року в селі Омельник. Після школи Вадим виконав свій конституційний обовʼязок, несучи строкову службу із 2002 по 2004 рік.

У 2015 році був призваний до лав Збройних сил України й брав участь в антитерористичній операції на Сході країни протягом 2016-2017 років.

У квітні 2021 року Вадим знову відправився захищати незалежність, свободу і суверенітет рідної держави й до останньої хвилини свого життя був вірним народу України.

Вадим служив командиром гармати 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила м. Яворів Львівської області, мав звання сержанта.

Це солдати, якими сьогодні гордиться вся громада, до останнього боролися з кровожерливим ворогом! Бо в їхніх серцях горів вогонь любові до рідної землі й велика віра у перемогу!

Пам’ять про Героїв в громаді вшанували також покладанням квітів до могил загиблих на війні. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация