У Кременчуці попрощалися з досвідченим артилеристом, майором Олегом Дєєвим

327 0
У Кременчуці попрощалися з досвідченим артилеристом, майором Олегом Дєєвим

Сьогодні, другого грудня, востаннє попрощалися з майором, командиром першого взводу роти охорони Кременчуцького центру комплектування Олегом Дєєвим.

Як розповів військовий з позивним «Художник», Олег раніше брав участь в АТО з 2014 року та після повернувся до цивільного життя – працював слюсарем на заводі «Кредмаш». З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України він пішов знову захищати свою Батьківщину.

За словами Художника, Олега не пускали на передову через вік, хоча він був досвідченим артилеристом. Майору було 58 років. Військовий загинув через рак – на другому етапі хімієтерапія його серце не витримало.

Заступник командира «Дрель» запам’ятав Олега як надійну, професійну та веселу людину.

«Завжди правильні рішення приймав, - згадує заступник, не стримуючи сліз. – Люди його поважали та розуміли. Коли комусь було сумно або тяжко, він завжди знаходив ту родзинку, щоб раз і підрозділу стало (краще – ред.)».

У Олега був позивний «Горинич», розповів «Дрель».

«Він артилерист – реактивник, якби хтось колись бачив, як вилітає у нього реактивна ракета – позаду йде велике полум’я. Ось за це його прозвали – Горинич», - роз'яснив «Дрель».

У військового залишився син. Поховали Олега на Алеї Слави на Свіштовському кладовищі.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация