Похолодання призвело до збільшення електроспоживання кременчужанами

129 0
Похолодання призвело до збільшення електроспоживання кременчужанами

Кременчужани стають свідками збільшення об’ємів споживання електроенергії – хтось вмикає в себе вдома обігрівач, хтось – кондиціонер. Через холодну пору року та нестабільну ситуацію з опаленням, мешканці міста шукають інші шляхи утеплення будинку, через що перед енергосистемою міста постають нові виклики.

Зараз на Полтавщині застосовано посилений графік погодинних відключень, під час якого відмикають від споживання дві з трьох черг. Такоє тенденції почали дотримуватися ще з кінця листопада, адже через зниження температури повітря закономірно збільшується електроспоживання.

Ні органи місцевого самоврядування, ні КРВА та ПОВА не розподіляють світло на власний розсуд. Вказівки йдуть до обленерго з Укренерго залежно від ситуації, яка виникає в регіоні. Енергетики працюють у посиленому режимі, що дозволить в майбутньому легше пережити можливі блекаути.

 

«Всі ми пам’ятаємо, що ситуація склалася через те, що в країні триває війна і через те, що рускіє нищать нашу енергетичну систему», - сказав Олег Лєднік. Він додав, що громадяни можуть забувати, що ворог періодично завдає по енергосистемі ракетні удари.

 

В Укренерго роблять акцент на роботі підприємств – вони отримують живлення в першу чергу. Адже якщо підприємства зупиняться, і у громадян не буде можливості заробляти гроші, тоді економіка перестане існувати. Лєднік наголошує на тому, що економічне життя регіону припиняти не можна.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация