Коментарі від «вдячних» фейків та подяка за «наводку»: що відбувається у соцмережах Ольги Усанової

310 0
Коментарі від «вдячних» фейків та подяка за «наводку»: що відбувається у соцмережах Ольги Усанової

Заступниця міського голови Кременчука Ольга Усанова всерйоз зайнялася просуванням своєї Facebook-сторінки. Відповідний висновок можна зробити через надвисоку кількість публікацій, пов’язаних як з повсякденним життям, так і з висвітленням діяльності депутатів облради.

Один із постів стосується такого аспекту життя, як купівля та споживання продуктів. Ольга Усанова, заступниця міського голови та депутатка обласної ради, вирішила написати про те, що любить сало. Вона запланувала розвивати гастротуризм і розповіла, що сало потрібно їсти з борщем.

У коментарях до публікації, як зазвичай, знайшлося багато фейкових акаунтів. Серед них – мешканка Виноградова Закарпатської області, яка видавала себе за мешканку Миргорода. У друзях у неї Ольги Усанової не було.

 

 

Якщо далі гортати коментарі, то можна побачити декілька слів від користувачки Ірини Крутько: «Дуже цікаво! Дякуємо за "наводку" по салу)», - пише вона. Черговий фейковий акаунт від Молодіжного парламенту, на якому немає навіть справжнього фото. А на сторінці – лише репости дописів нардепа Юрія Шаповалова, міського голови Віталія Малецького та інших чиновників і депутатів, серед яких, звісно ж, є і Ольга Усанова.

 

 

Вочевидь, навіть ботоферми люблять пожартувати, адже за фейковим акаунтом завжди ховається справжня людина. Ця людина знає, за що можна Ольгу Усанову підколоти. Нещодавно заступниця мера скоригувала ворожий вогонь, адже одна на всю Україну повідомила, куди стався «приліт» ворожої ракети. Це сталося в першій половині жовтня, коли російські окупанти здійснили один із обстрілів енергетичної інфраструктури України.

 

Читайте також: Написала про подробиці «прильоту», а потім видалила: віцемер Усанова піариться на війні

 

Варто розуміти, що для ведення сторінок у соцмережах, ТОП-чиновники Кременчука користуються послугами відповідних менеджерів, за що, вочевидь, платять з міського бюджету. Те ж провладне КП «КТРК» щомісяця сплачує по 20 тисяч гривень з бюджету за просування своєї сторінки, але чомусь там кількість підписників не перевалила за десять тисяч. Можна зробити висновок, що всі сили менеджерів йдуть на просування Віталія Малецького та Ольги Усанової. І не лише у Telegram, а і у Facebook.

 

Читайте також: Щомісяця 20 тисяч на просування Telegram-каналу, щодня по 1,5 тисячі на бензин: куди витрачає бюджетні гроші «мерське» телебачення


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация