Після обстрілу рашистами кременчуцького ТЦ люди стали активніше донатити на ЗСУ

102 0
Після обстрілу рашистами кременчуцького ТЦ люди стали активніше донатити на ЗСУ

У дні масованих обстрілів цивільної інфраструктури українці активніше підтримували українських військових. Тільки у жовтні пожертви на три популярні благодійні фонди країни – United24, "Повернись живим" та Фонд Притули – склали 1,5 млрд грн.

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними "Опендатабот".

Найбільші збори зафіксовано на платформі United24. За пів року роботи платформи на рахунки Національного банку зайшло понад 6,8 млрд грн.

Зазначається, що 83% коштів або 5,6 млрд грн українці надіслали на рахунок ЗСУ. На рахунок для медичної допомоги надійшло 745 млн грн – це 11% від загальної суми, на гуманітарну допомогу припадає лише 429 млн грн або 6% від суми надходжень.

Найбільше грошей за місяць задонатили у липні – 2,24 млрд грн. Основний сплеск у розмірі припадає на тиждень з 4 по 10 липня. Тоді українці задонатили 1,86 млрд грн – це 83% від усіх надходжень липня. Ймовірно, це сталося після трагедії з обстрілом торгівельного центру в Кременчуці.

У серпні та вересні, в середньому, українці донатили 90 млн грн на тиждень.

Після першого великого бомбардування енергетичної інфраструктури з 10 по 16 жовтня сума донатів за тиждень зросла на 36%. Обстріли наступного тижня збільшили підтримку ЗСУ у 2,8 раза – аж на 251 млн грн.

Від початку повномасштабного вторгнення фонд "Повернись живим" зібрав майже 5 млрд грн. Так само, як у випадку з United24, кількість донатів та їх сума суттєво зросли після початку масованих обстрілів інфраструктури у жовтні.

За період з 10 по 16 жовтня українці задонатили 108 млн грн. Це в 1,6 раза більше, ніж за тиждень до того.

Схожа ситуація відбулася й після масових обстрілів у листопаді. Так, з 14 по 20 листопада українці поповнили рахунки фонду на 140 млн грн. Це у 2,3 раза більше, ніж за тиждень до того.

Фонд Притули за 9 місяців великого вторгнення зібрав трохи більше 3 млрд грн. Так само, як й у колег, кількість пожертв після початку масових обстрілів цивільної інфраструктуру суттєво зросла – у більш ніж 3 рази за місяць. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация