Яке сміття кременчужани змивають у каналізацію і чому цього робити не треба? Відповідь водоканалу

292 0
Яке сміття кременчужани змивають у каналізацію і чому цього робити не треба? Відповідь водоканалу

Комунальне підприємство «Кременчукводоканал» надало відповідь на запит щодо того, які незвичні речі кременчужани змивали в каналізацію, через що вона забивалася, і бригадам доводилося прочищати труби. Щоправда, у переліку, який надали в КП, зазначили ті речі, через які навпаки найчастіше забивали труби.

Пресслужба КП поспілкувалася зі слюсарями, які відповіли, що вони дістають з труб серветки, вушні палички, засоби жіночої гігієни та інші речі, які мали б викидатися у смітник, а не в каналізацію. Через це постійно відбуваються засмічення, і з початку цього року в каналізаційних мережах міста працівники водоканалу усунули майже 3 300 підпорів.

Також у КП «Кременчукводоканал» залишили застереження щодо того, чим загрожує часте засмічення:

- тверді відходи, які осіли у каналізаційному трубопроводі, окрім пошкодження мережі, можуть викликати складне засмічення та спричинити вилив стічних вод на поверхню;

- сміття, яке потрапило до станцій перекачування стічних вод й на каналізаційні очисні споруди, створює додаткове навантаження на насосне обладнання та впливає на процеси механічної й біологічної очистки стічних вод.

Прості правила користування каналізацією:

- відокремлювати тверді відходи від рідких та утилізувати їх окремо на смітник.

- не виливати у мийки, унітази й умивальники жири та олію. Вони накопичуються на стінках трубопроводу та поступово звужують його діаметр;

- не викидати у каналізацію харчові відходи, засоби особистої гігієни, недопалки, кавову та чайну заварки;

- якщо у каналізаційні мережі вже утворилось засмічення, забороняється користуватись санітарно-технічними приладами, пральними й посудомийними машинками, тобто забороняється робити будь-який злив води в каналізацію до усунення засмічення.

Якщо підтоплення утворилось у квартирі чи підвалі будинку, для його усунення необхідно звернутись до житлово-експлуатуючої компанії, яка обслуговує Ваш будинок.

У разі виявлення підпору на прибудинковій території повідомте про аварійну ситуацію диспетчерську службу КП «Кременчукводоканал» за телефонами: +38 (067) 403-97-86, +38 (050) 305-45-71.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация