Кременчуцькі бібліотекарі пропонують усім охочим дізнатися про українські бойові мистецтва

109 0
Кременчуцькі бібліотекарі пропонують усім охочим дізнатися про українські бойові мистецтва

У рамках рубрики «Пізнаємо Україну разом» кременчуцькі бібліотекарі пропонують містянам прочитати книгу про українські бойові мистецтва. Про це повідомляється на сайті Кременчуцької міської централізованої бібліотечної системи для дорослих 9 листопада.

«Чи відомі вам українські бойові мистецтва? А тим часом, військове  мистецтво українців нічим не поступається бойовим мистецтвам інших країн і народів», - повідомили бібліотекарі.

Книга «Таємниці бойових мистецтв України» Тараса Каляндрука присвячена бойовим мистецтвам українців і є першим комплексним дослідженням цієї теми з точки зору сучасного вченого.

Автор досліджує бойові мистецтва богатирів, пластунів, козаків та інших воїнів. На сторінках книги оживає самобутня бойова культура наших предків, яка тисячі років допомагала їм захищати рідну землю від ворогів, зауважили бібліотекарі.

Автор зібрав унікальні військові обряди, звичаї, свідчення про найдавніші єдиноборства в Україні (більшість цих матеріалів до недавнього минулого була замовчувана). У виданні представлено понад чотириста зображень з рідкісних джерел, більшість з яких до останнього часу були малодослідженими.

 


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация