Наступного навчального року у Кременчуці планують очне навчання з харчуванням дітей

495 0
Наступного навчального року у Кременчуці планують очне навчання з харчуванням дітей

Вчора під час свого «холодного» уроку в неопалювальній актовій залі ліцею №11 «Гарант» мер Кременчука Віталій Малецький повідомив про наміри на наступний навчальний рік.

 

«Перше півріччя (2023 року, - авто.) ми вчимося як вчимося, на друге півріччя ми вже плануємо очно, плануємо харчування, плануємо там всі інші витрати, але ну як складеться ми поки що не знаємо», - сказав мер.

 

Зазначимо, що укриття у школах Кременчука зовсім не готові. На їхнє облаштування, за підрахунками мерії, потрібно 170 000 000 гривень, і де брати ці гроші, не зрозуміло. Цьогоріч галузь освіти одна з найменш профінансованих, а бюджет міста недорахувався майже ста мільйонів. Наступного року навіть після Перемоги навряд чи вдасться владнати економічну ситуацію.

Самі батьки кременчуцьких дітлахів проти того, щоб вести дітей у школи, в яких немає укриттів. Але у міського голови на цей рахунок інша думка, і якщо він спочатку запевнював усіх в тому, що буде дистанційне навчання, то зовсім скоро змінить свою тактику і почне говорити зовсім протилежні речі.

 

Читайте також:

Малецький з групою підтримки знову зібрав учителів мерзнути в актовій залі (фото)

Процес – на нулі: Кременчуцька мерія взагалі не готує школи до очного навчання

Робити не вміємо, відповідальність звалюємо на інших: сьогодні стратегія мерії не спрацювала проти начальника КРВА

Тепер офіційно: у Кременчуці навчання буде лише дистанційним. Щоб щось змінити, потрібно 170 мільйонів гривень

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация