Малецький з групою підтримки знову зібрав учителів мерзнути в актовій залі (фото)

297 0
Малецький з групою підтримки знову зібрав учителів мерзнути в актовій залі (фото)

Вчора, десятого листопада, міський голова Віталій Малецький завітав до чергової школи, в яку ввечері викликав увесь педколектив. Місцем збору став ліцей №11 «Гарант». У ньому зібралися не лише вчителі, а й бухгалтерія, адже ця школа була проблемною, і у вчителів була затримка виплат.

Віталій Малецький прийшов не один, а з групою підтримки: своєю заступницею Ольгою Усановою, молодим депутатом районної ради Владиславом Мізіним та працівником виконкому Євгенієм Перевезенцевим зі складною у вимові та довгою посадою «завідувач сектору підтримки партисипативних практик». У обов’язки Мізіна в складі делегації Малецького входило перемикати слайди на презентації, а Перевезенцев контролював, щоб усі вчителі на вході в актову залу отримали візитівку мера. Досить важливі обов’язки, які значно перевищують ті, якими наділили Усанову – сидіти в першому ряду та дивитися в телефон майже весь час заходу.

Під час перших своїх візитів до навчальних закладів мер навчився на своїх помилках, і цього разу почав розповідати не одразу про себе, а спочатку про Facebook- та Telegram-сторінки президента. Уже потім почав про себе та про необхідність підписатися на його канал, який вже ловили на публікації дезінформації.

 

Читайте також:

Єдиний в Україні знає, звідки летять ракети, і піариться на чужому нещасті: про мера, якого в КРВА називають шкідником

Ткнули носом – видалив. Міський голова Кременчука «почистив» свій Telegram-канал після спростувань

Малецький зганьбився навіть за кордоном: білоруси, які допомагають Україні, спростували заяви нашого мера

 

Кореспондент Програми Плюс ставив питання, на які міський голова відповідав своєрідно. Якщо на два з них мер надав, як він думає, дотепні відповіді, то під кінець йому набридло спілкуватися з пресою. Витримка з діалогу:

- Ви не відповіли, скільки генераторів потрібно для роботи [різдвяного] містечка. Штук 20-30?

- Ви математику гарно вчили?

- Так.

- Що таке генератор?

- Це вже фізика.

- Ні, математика. Що таке генератор?

Далі мер розповідав про генератори різних потужностей, а потім взагалі закінчив зустріч, не залишившись на інтерв’ю віч-на-віч з журналістами. Прозорості в міської влади як не було, так і немає, що вчергове показав міський голова.

Уже під кінець майже годинного спічу Малецького в холодній актовій залі вчителі відволікалися та спілкувалися одне з одним. А після його завершення на виході з зали вчителька сказала своїй колезі: «Боже, так холодно». Навряд чи після такого рейду по школах у Віталія Малецького стане більше підписників. Якщо показник і збільшиться, то вони точно не згадуватимуть його добрим словом. Скоріш, підписалися, бо їх залякала адміністрація навчального закладу, в якому вони працюють.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация