Ще 10 років життя в "насосній станції". Кременчуцькі депутати передали матері горе-будівельника Сергія Галати землю на березі Дніпра

587 0
Ще 10 років життя в "насосній станції". Кременчуцькі депутати передали матері горе-будівельника Сергія Галати землю на березі Дніпра

28 жовтня депутати Кременчуцької міської ради ухвалили рішення про передачу в оренду земельної ділянки площею 5 тис. 151 кв. м Галаті Аллі Іванівні строком на десять років для начебто завершення реконструкції та обслуговування комплексу водозабірної станції під спортивно-оздоровчий комплекс по вул. Флотській, 4-А у Кременчуці.

Зазначається, що дана ділянка перебуває у комунальній власності й, що важливо, в межах водоохоронної зони Кам'янського водосховища. Аллу Галату зобов'язали платити 3% орендної плати від нормативної грошової оцінки землі та дотримуватись обмеженого режиму господарської діяльності в межах охоронної зони.

У реальності - це огорнута парканом триповерховий "насосна станція" з великим балконом на березі Дніпра, кам'яний мур, підпірні стіни, викладені з бутового каменю... Там ще є будка перед воротами для приватної охорони."

Просто справжнісінький приватний котедж, казка, де живи та радій. 

Саме цим, напевно, і буде займатися відверто не найкращий будівельник Кременчука Сергій Галата, який не втрачає можливості через свою вже далеко не молоду маму розв'язувати земельні питання.

Схема того, що робить підприємець, цілком зрозуміла. Комунальні ділянки Кременчука більшістю без питань віддаються під оренду підприємцям, які забудовують берег Дніпра, не даючи жителям можливості вийти на берег

Зазначимо, що неподалік, на цій же вулиці Флотській розташований такий же, як і "насосна станція" (тобто котедж) "спортивно-оздоровчий комплекс", в якому на березі Дніпра займається водними процедурами наш кременчуцький нардеп Юрій Шаповалов із сім'єю. 


Читайте також: Кременчуцький горе-будівельник Галата, який фігурує у кримінальній справі, продовжує гребти підряди


На фото, які зроблені у 2020 році: котедж, тобто "насосна станція", комунальну землю навколо якої, площею більше ніж п'ять тисяч квадратних метрів, включно з берегами Дніпра віддали в оренду матері Сергія Галати - Аллі Іванівні.


Читайте також: Дитсадок №33 у Кременчуці ще побуде "дірявим". "Районному підряднику" виділили ще мільйон гривень

Горе-будівельник Галата висадить райські яблуні "Роялті" у дворі на Раківці, поставить там лави й урни

Нагадаємо, через халатність підприємця Галати свого часу постраждала телекомпанія "Візит" та залишилося без комунікації пів Кременчука. Також згадайте ситуацію, що трапилася 1 вересня два роки тому, коли учням школи №19 доводилося йти на свій (для когось перший) урок через запасний вихід, бо парадний вхід, яким також займалася фірма Сергія Галати, був не готовий

І не факт, що цей "треш" не буде повторюватися далі, бо підряди ПП "БУДМОНТАЖПРОЕКТ-17" продовжує активно загрібати, ймовірно, за повної підтримки нинішньої влади. До речі, саме в "компанії" з останньою деякі фірми Сергія Галати фігурують у кримінальній справі стосовно зловживання службовим становищем і розтратою бюджетних коштів. 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация