«Дуже прикро, що міська влада самоусунулася»: початком опалювального сезону у Кременчуці зайнялася область

365 0
«Дуже прикро, що міська влада самоусунулася»: початком опалювального сезону у Кременчуці зайнялася область

У Кременчуцької громади багато питань не лише з приводу початку опалювального сезону, а й з приводу того, чим займалася міська влада раніше. Адже сьогодні четверте листопада, і ні мер Кременчука, ні будь-хто з його заступників не можуть або не хочуть нічого говорити з приводу того, коли у мешканців приблизно 900 багатоповерхівок труби стануть теплими. Або тримають завісу таємничості до останнього, або просто не в курсі. Скоріш за все, останнє, оскільки про терміни початку опалювального сезону краще за них знають представники обласної влади.

Особисто голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін приїде до Кременчука подавати опалення, оскільки він в курсі про процеси, які передували цьому.

Начальник Кременчуцької РВА Олег Лєднік має з цього приводу декілька думок, які він сьогодні озвучив журналістам під час брифінгу: «Дуже прикро, що міська влада самоусунулася від вирішення цих питань. І якщо ви всі пам’ятаєте, хто завжди займався пуском тепла в місті? Міська влада. Ніхто в цьому їй ніколи не допомагав. Але так сталося, що політичні питання мають пріоритет над економічними питаннями у можновладців міської влади, тож питаннями запуску тепла зараз займається особисто очільник військової адміністрації Полтавської області Дмитро Лунін. Я думаю, в найближчі години він анонсує, коли буде запуск тепла. Але хочу запевнити всіх мешканців: місто в найближчі дні буде забезпечене теплом. […] Це ви могли прочитати і на Facebook-сторінці очільника Полтавської обласної ради. Вчора був заключений договір з Нафтогазом України та Полтаватеплоенерго та виділено ліміти газу на постачання тепла. Всі інші подробиці, як це відбувалося, я думаю, Дмитро Лунін повідомить».

 

Читайте також:

Протягом двох-трьох днів Кременчук буде з теплом. Голова облради подякував за це багатьом, але нікому – з Кременчука

Тепло кременчужанам дадуть аж взимку. Фатальний провал влади Кременчука на чолі з Віталієм Малецьким


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация