Протягом двох-трьох днів Кременчук буде з теплом. Голова облради подякував за це багатьом, але нікому – з Кременчука

779 0
Протягом двох-трьох днів Кременчук буде з теплом. Голова облради подякував за це багатьом, але нікому – з Кременчука

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький опублікував інформацію про те, що протягом двох-трьох днів Кременчук буде з теплом. Обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» розпочинає подачу тепла кременчужанам. Сьогодні Нафтогаз України укладає договір з підприємством на виділення лімітів газу з метою забезпечення теплом Кременчука.

 

«Позаду – понад 3 місяці надскладної роботи народного депутата України Олега Кулініча, начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна, голові профільної комісії Сергію Белашову, в.о. гендиректора Полтаватеплоенерго Василю Воротинцеву та усім депутатам Полтавської обласної ради!» - пише Олександр Біленький.

 

Цікаво, що обласна влада написала слова вдячності декільком людям, і серед них – жодного з Кременчука. Тож ставиться під сумнів важливість закордонної поїздки міського голови Кременчука Віталія Малецького, який зазначає, що саме завдяки їй Кременчук буде з теплом. Хіба що вона допоможе Кременчуку в довгостроковій перспективі, але не цього опалювального сезону.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация