Написала про подробиці «прильоту», а потім видалила: віцемер Усанова піариться на війні

388 0
Написала про подробиці «прильоту», а потім видалила: віцемер Усанова піариться на війні

Вчора, 31 жовтня, біля Світловодська ворожі ракети потрапили в енергетичний об’єкт. Про це повідомляли публічні особи, не розкриваючи подробиць, адже бовкнути зайвого означає допомогти росії.

Проте була на всю Україну одна особа, яка для піару не цуралася нічого. Це Ольга Усанова, заступниця міського голови Кременчука з медичних питань і депутатка Полтавської обласної ради.

Вона незадовго після «прильоту» в сусідній області взяла на себе відповідальність написати, куди конкретно прилетіли ворожі ракети. Навіщо це було зроблено, зрозуміло – людина зовсім не відчуває себе в небезпеці та не боїться нікого й нічого. Посада заступника міського голови розв’язує руки та язик, що й показала пані Ольга.

Ба більше, Ольга Усанова вказала, відстань від місця удару до Кременчука та уточнила, що через це у кременчужан були проблеми з електропостачанням. Але згодом цю публікацію вона видалила. Проте колеги з Кременчуцької газети встигли зробити скриншот цієї публікації – їм пощастило бути в потрібному місці в потрібний час. Також вони дотрималися періоду «тиші» – оприлюднили публікацію Усанової наступного дня.

Натомість в росії сидять люди, які працюють на ворога та моніторять сторінки публічних осіб. І існує величезний шанс того, що ці люди встигли відзвітувати керівництву про вдалий «приліт», опираючись на публікацію Ольги Усанової, коли вона ще не встигла почистити свою сторінку.

 

  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация