Суд відмовив Піддубній в її скарзі на фейкову публікацію газети "Автограф". ВІДЕО

1 410 0
Суд відмовив Піддубній в її скарзі на фейкову публікацію газети "Автограф". ВІДЕО

Сьогодні, 10 серпня, суддя Автозаводського районного суду Юрій Рибалка оголосив своє рішення, яким депутату міської ради Оксані Піддубній повністю відмовлено в її судовому позові до газети "Автограф" та її редактора Романа Кацая. 

 

 

Сам текст судового рішення має бути надано позивачу через 5 днів. Тоді можна буде дізнатися про мотиви винесення судом відмови Піддубній.

Представника відповідача, адвоката Руслана Ульянова, сьогодні під час зачитування судового рішення не було.

Оксана Піддубна ж після оголошення рішення одразу зазначила, що буде подавати апеляційну скаргу, оскільки фейкові публікації газети "Автограф" завдають шкоди її діловій репутації. 

Заявлена моральна шкода за позовом складає 30 тис. гривень.

Представник Піддубної Олег Бублик зазначив журналістам про те, що ймовірною причиною винесення суддею сьогоднішнього рішення може бути тиск на нього з боку голови Автозаводського районного суду Віктора Гафяка. 

Останній, нагадаємо, нещодавно опинився в центрі скандалу, пов'язаного з розглядом судової скарги Оксани Піддубної, Олександра Кальченка та Олега Бублика на бездіяльність поліції при розгляді заяви про злочин.

Тоді зі сторони Піддубної було заявлено про те, що на суддю Гафяка буде подано заяву про злочин до НАБУ.

Нагадаємо, предметом скарги Піддубної є публікація від 29.12.2015 року в газеті "Автограф" під назвою "Королівство кривих дзеркал Поддубної". Стаття супроводжується фото Оксани Піддубної, а ось її прізвище написано з помилкою. Дана обставина згодом була використана захисником "Автографа" Русланом Ульяновим, який у суді наполдягав на тому, що публікація стосується пані Поддубної, а не Піддубної.

Сама ж Піддубна твердження "Автографа" про те, що вона буцімто має охоронця, стиліста, візажиста та особисте авто, вважає нісенітницею, яка не базується на жодних доказах.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация