Фіолетова команда упевнено "пробиває дно". Мер Кременчука Малецький каже бабці, чию хату пошкодила росіська ракета, радіти вцілілій моркві

696 0
Фіолетова команда упевнено "пробиває дно". Мер Кременчука Малецький каже бабці, чию хату пошкодила росіська ракета, радіти вцілілій моркві

Бабця Віра з села Чечелеве, куди впала рашиська ракета, пошкодивши десятки будинків, ще не знає як їй пощастило. Жінка в такому поважному віці несподівано стала частиною контенту нашого горе-мера Кременчука Віталія Малецького, який раніше збирав голоси "за фіолетову лавку біля під'їзду" на виборах, а тепер завзято збирає лайки у мережі. Точніше не він збирає, а члени його команди, завзято смакуючи при цьому фінансову винагороду, яка виділяється із міського бюджету.

Команда мера Малецького "пробила чергове дно"

Суть у тому, що після вибуху 10 жовтня російської ракети в приміському селі Чечелеве, мешканці залишилися фактично без даху над головою. Туди відразу вирушили небайдужі кременчужани й наша міська верхівка також не забарилася.

На відео, яке опубліковано в (увага!) ТікТок - наш міський голова заспокоює (чи навіть так скажемо - старається заспокоїти) заплакану стареньку, чий будинок також постраждав від вибуху.

"Ну що ви плачете? Морква ж, живі - це саме головне", - каже бабусі мер з багатотисячною премією у кармані, підтверджуючи наші давні припущення, що "заспокійливе" з нього геть погане.

Навіть новина про 20 тисяч гривень, які влада погодила виділити постраждалим на ремонт у Чечелево, озвучена Малецьким не заспокоїли вкрай стурбовану жінку. 

Чи варто задуматися нашому меру про суть його піар-компанії? Думаємо, що так. Чи задумається він? Навряд.  

Звісно не будемо казати, що мера люди в селі Чечелеве не чекали. Його звали. Його чекали, як і будь-кого з влади, але. Але не з купою камер, поганих піар-агентів і словами підтримки на кшталт - овочі цілі, їжте моркву, живучі по суті на городі.

І звісно про те, що це взагалі не круто (маємо на увазі - знімати такі спонтанні відео та постити їх у ТікТок), меру, який думає, що жителі села радіють тільки моркві, ніхто з його оточення не скаже, адже навіщо кусати руку, яка тебе годує, навіть якщо не з власного гаманця, а з бюджетної загальної казни?Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация