Процес – на нулі: Кременчуцька мерія взагалі не готує школи до очного навчання

417 0
Процес – на нулі: Кременчуцька мерія взагалі не готує школи до очного навчання

Сьогодні, третього жовтня, начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік інформував журналістів про те, як триває навчальний процес у Кременчуцькій громаді та деяких інших.

Лєднік зауважив, що діти третій рік поспіль обмежені у спілкуванні. Це унеможливлює їхній повноцінний моральний, духовний та соціальний розвиток. Адже батьки не в змозі замінити друзів та соціум загалом.

У п’ятьох громадах району процес навчання – дистанційний. Тому цього тижня відділ освіти КРВА збере ці громади, але поки що сільські та селищні: Козельщинську, Піщанську, Глобинську та Новогалещинську. У них є не густонаселені території та добре облаштовані навчальні заклади. На думку фахівців та батьків, у цих громадах можливо запустити навчання в режимі офлайн.


«Завдання влади – дати людям право вибору, забезпечити їм це», - сказав Олег Лєднік. У Кременчуці, на жаль, батьки такого права не мають. Тому їм доводиться одночасно і працювати, і контролювати, щоб дитина була в безпеці та залучена до навчання.


Кременчуцьку громаду також заслухають, але пізніше. Як сказав очільник ПОВА Дмитро Лунін ще до сьогоднішнього брифінгу, якщо в громаді немає грошей, то можливо треба зменшити премії топ-чиновників.

 

«Просто Кременчук немає сенсу навіть заслуховувати», - зазначив начальник КРВА Лєднік. Він навів приклад Оболонської громади, де спочатку були проти офлайн-навчання, проте батьки та місцева влада організували найпростіші укриття, і діти з задоволенням ходять у школу.

 

Читайте також: Школа оболонської громади має укриття та працює в умовах війни. А дітей Кременчука позбавили живого спілкування

 

«Кременчуцьку міську громаду ми не заслуховуємо з однієї причини – вони зовсім не заступали до цього процесу. Немає чого заслуховувати, змін немає», - знову проговорив Олег Лєднік.

 

Якщо у чотирьох з п’яти громад, що не поспішають, ведуться організаційні роботи, то у Кременчуці – ні.

 

«Процес як був на нулі, так і залишився. Єдине виключення – працюють приватні школи», - завершив свою думку Лєднік.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация