Дитячий будинок сімейного типу з Донецької області переїхав на Полтавщину

111 0
Дитячий будинок сімейного типу з Донецької області переїхав на Полтавщину

Дитячий будинок сімейного типу з Слов'янська Донецької області переїхав на Полтавщину. Із початку повномасштабної війни родина Шатохіних проживає в Гожулах.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської ОВА.

У сім’ї виховується 7 дітей: три дівчинки та 4 хлопчики. Мати Світлана розповідає, що змушені були лишити домівку, аби врятувати дітей від війни. Для родини це вже другий вимушений переїзд, перший був 2014 року.

30 вересня заступник начальника Полтавської ОВА Катерина Рижеченко разом із представниками профільних служб і установ відвідала родину.

«Машина була переповнена, але для нас було головне виїхати звідти. Ми їхали й не знали навіть куди. Коли під’їжджали до Полтави, зателефонували до волонтерів. Вони нам дали адреси, де можна зупинитися. Зупинилися в школі, де нас нагодували та дали спальні місця. Ми трохи перевели подих і почали думати про постійне місце дислокації, – сказала Світлана Шатохіна. – Спочатку знайшли будинок, в якому планували пожити три тижні. От так і досі тут».

За словами Світлани, Полтавщина родині дуже подобається. Діти задоволені, знайшли собі заняття за інтересами – постійно грають у футбол та рухливі ігри, відвідують заняття в секціях. Наразі школярі – на дистанційному навчанні. Старша дівчинка Альона закінчила 11 клас та вступила до полтавського медичного вузу.

Сім’я отримує всі виплати, постійно їм надають гуманітарну допомогу від різних організацій.

Родині передали продуктові набори. Туди входять: чай, цукор, макарони, борошно, рис, сардини, солонина, олія, а також два ящики із засобами гігієни та два великих пледи. Діти отримали 8 величезних кіндер-сюрпризів і рюкзаки з іграшками та шкільним приладдям.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация