Розтрощений дитячий майданчик і пошкоджений паркан – показники "якісної та оперативної" роботи комунальників Кременчука

334 0
Розтрощений дитячий майданчик і пошкоджений паркан – показники "якісної та оперативної" роботи комунальників Кременчука

Нещодавно у популярному серед кременчужан Telegram-каналі опублікували скаргу від громадян щодо поваленого дерева на дитячий майданчик, що розташований на вулиці Лікаря Богаєвського 13. Обійшлося без постраждалих. Містяни зазначили, що поряд з майданчиком стоїть ще одне сухе дерево. У найближчу непогоду воно може впасти та вже невідомо, чи пощастить кременчужанам і наступного разу.


Читайте також: У Кременчуці на дитячий майданчик впало дерево (фото)

У своїй скарзі громадяни повідомили, що звертались до відповідних місцевих служб, але реакції від них не було жодної. Вже коли дочекались, щоб одне з цих дерев впало і розтрощило майданчик, комунальні служби нарешті зреагували на повідомлення людей, і КП «Благоустрій Кременчука» приїхало ліквідовувати інше аварійне дерево.

Проте під час спилювання гілок комунальники пошкодили паркан дитячого садочку. Відповідне відео «бездоганної» роботи працівників Благоустрою розмістили у тому ж популярному серед кременчужан Telegram-каналі.

Тож у купі маємо розтрощений майданчик, як результат «своєчасної» роботи комунальників та пошкоджений паркан, але вже, як результат «виконання на високому рівні поставлених завдань».


Відео: h.kremenchuk


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация