Кременчужани обурені: знову їх труять ночами

1 246 0
Кременчужани обурені: знову їх труять ночами

Кременчужани обурені: їх знову труять. Нестерпний смердючий запах накрив мікрорайон Молодіжний. Причому за ніч стан повітря змінювався кілька разів. Але під ранок сморід був просто нестерпний. Про це повідомляють багато мешканців Молодіжного й, зокрема, активістка екологічного руху Анна Бутова, а також волонтер Марина Мельничук. 

Між тим влада не надто поспішає оприлюднювати результати моніторингу, який обіцяли завершити на початку серпня.

Як повідомив "Програмі Плюс" Васить Товстий, керівник лабораторії обласної санстанції, сьогодні вночі  співробітників лабораторії до вимірювання стану повітря в районі Північного промвузла не долучали.

Останнім часом вимірювання стану повітря, який санлікарі проводили спільно з комунальною пересувною лабораторією, перевищення гранично допустимих норм шкідливих речовин не виявили.

Нагадаємо: тиждень тому він озвучив інформацію, що, за результатами вимірів, зроблених у межах санітарно-захисної зони Кременчуцької ТЕЦ, виявилено перевищення в повітрі фенолів та діоксиду азоту.

Як відомо, за результатами цих вимірів громадські активісти звернулися із заявами до прокуратури з вимогою порушити кримінальні провадження.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация