Показали місце відпочинку на Полтавщині, присвячене Григорію Сковороді (фото)

99 0
Показали місце відпочинку на Полтавщині, присвячене Григорію Сковороді (фото)

У Чорнухинському лісництві є місце відпочинку, присвячене мандрівному філософу Григорію Сковороді. Про це повідомили у пресслужбі Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Декілька років тому лісівники Чорнухинського лісництва збудували місце відпочинку, на якому місцевий художник зобразив українського філософа та мислителя Григорія Сковороду. Таке зображення було вибрано не випадково, оскільки Григорій Савич сам родом з Чорнух. Тож місцеві мешканці в такий спосіб вирішили вшанувати видатного земляка.

Місце відпочинку знаходиться в урочищі «Липова дача», а тому й має відповідну назву. Для комфорту населення там збудовані зручні «будиночки», на одному з яких громадський діяч та місцевих художник Микола Лисенко намалював відомого «мандрівного філософа», який любив відпочивати у тиші та спокої на лоні природи.

Цього року виповнюється 300 років з Дня народження нашого земляка, відомого українського філософа, письменника, байкаря та педагога Григорія Савича Сковороди.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация